Polestar-2-0
Polestar-2-1
Polestar-2-2
Polestar-2-3
Polestar-2-4
Polestar-2-5
Alle 35 foto's

Polestar 2

Long Range Dual Motor Performance Pack Launch Edition 78kWh | 98% SOH | Pano | Trekhaak | Camera Rondom | NL-Auto |

Specificaties van deze Polestar

Deze Polestar 2 met 56.181 km op de teller, heeft het bouwjaar 2021 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: Long Range Dual Motor Performance Pack Launch Edition 78kWh | 98% SOH | Pano | Trekhaak | Camera Rondom | NL-Auto |

€ 31.950,-

Financieren € 568,- p./m.
Vraag offerte aan
Vraag proefrit aan
Vraag inruilvoorstel aan

Alles over deze Polestar 2

U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Polestar 2. De krachtige motor geeft deze Polestar uitstekende prestaties. De achterbankverwarming, het verwarmbare stuurwiel en de verwarmbare voorstoelen brengen passagiers en bestuurder snel weer op temperatuur, ongeacht hoe koud het buiten is. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.


Het systeem controleert alle belangrijke functies en geeft die perfect weer via het digitale dashboard. Met de 360 graden camera op deze auto wordt parkeren in smalle parkeerplekken een makkie dankzij het optimale zicht dat het apparaat levert. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Hoog, laag, midrange: het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek in deze auto. Ook App-connect navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry zijn aan boord.

In de Polestar 2 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Polestar. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Hoe goed u ook oplet in het verkeer, de dode hoek blijft een risico. Gelukkig is deze Polestar 2 voorzien van actieve dodehoekdetectie. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.

Interesse voor deze Polestar 2? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.

= Bedrijfsinformatie =

Ons familiebedrijf is in Berlicum en omgeving al jaren een begrip als Citroën Erkend Reparateur en daarnaast zijn wij aangesloten bij het multimerken netwerk Eurorepar om ieder merk auto te kunnen voorzien van het juiste onderhoud en reparaties. U kunt bij ons niet alleen terecht voor onderhoud en reparaties maar ook voor nieuwe en gebruikte auto’s. Service, kwaliteit en persoonlijke aandacht voor de klant komt bij ons op de eerste plaats.

Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld, maar een fout zit in een klein hoekje. Daarom kan het voorkomen dat er een tussendoor glipt. Graag daarvoor uw begrip en daardoor zijn hier ook geen rechten aan te ontlenen.

Wat onze klanten over ons zeggen

10

Op basis van 2 beoordelingen in de laatste 12 maanden beveelt 100 ons aan!

Zeer goed geholpen en duidelijke afspraken vooraf. Ook word meegedacht om hoge kosten te voorkomen.
Wijnand uit Kerkwijk
10
Prima ervaringen met dit Garagebedrijf waar niet alleen de auto maar ook de klant goed en vriendelijk behandeld wordt.
A.M. van Zweeden uit \'s-Hertogenbosch
9,0
Prima service, en erg klantvriendelijk. Een bedijf waar de klant met zijn/haar wensen centraal staat. En weer veilig op weg met mijn bijna 19 jaar jonge Saxo, welke dankzij hen in topconditie blijft.
Leon uit
10
2

Polestar 2

Long Range Dual Motor Performance Pack Launch Edition 78kWh | 98% SOH | Pano | Trekhaak | Camera Rondom | NL-Auto |

€ 31.950,-
Interesse

Opties en accessoires

Opties

Comfort & Interieur

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterstoelen verwarmd
  • Airco automatisch
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Audio installatie premium
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Connected services
  • DAB-ontvanger
  • Draadloze telefoonlader
  • Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
  • Elektrisch verstelbare passagiersstoel
  • Interieur voorverwarmingsinstallatie
  • Keyless start
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatie full map
  • Stuurwiel verwarmd
  • Telefoonintegratie premium
  • Verwarmde voorstoelen
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel
  • WiFi voorbereiding

Exterieur

  • "Lichtmetalen velgen 20"""
  • Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch met geheugen
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • Keyless entry
  • Koplampen adaptief
  • Koplampreiniging
  • LED achterlichten
  • LED koplampen
  • LED mistlampen
  • Metallic lak
  • Mistlampen adaptief
  • Panoramadak
  • Ruitensproeiers verwarmbaar
  • Trekhaak elektrisch uitklapbaar

Veiligheid

  • Accident Avoidance System
  • Achteruitrij assistent
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Alarmsysteem
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Bots waarschuwing systeem
  • Cruise control adaptief met Stop&Go
  • Dodehoekdetectie met correctie
  • Electronic Stability Program (ESP)
  • Hill hold-functie
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Regensensor
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Rondomzicht camera
  • Startblokkering
  • Stuurhulp
  • Uitwijk assistent
  • Verkeersbord detectie
  • Vermoeidheids herkenning
  • Vervolgbotsing preventie

Overig

  • "Lichtmetalen velgen 20"""
  • Afwijkende dakkleur
  • Afwijkende dakkleur
  • Android auto
  • Apple carplay
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Navigatie by app
  • Oplaadmogelijkheid
  • Performance Pack
  • Trekhaak

Offerte aanvragen

Offerte aanvragen

Bedankt voor je aanvraag

Je ontvangt een kopie van jouw aanvraag in je mailbox. Zodra je aanvraag bekeken is door Autobedrijf van Empel zal er contact worden opgenomen.

Proefrit inplannen

Vul hier je gegevens in en kies zelf een voorkeursdatum en tijd voor jouw proefrit. Je ontvangt van ons altijd een bevestiging per mail.

Gewenste datum en tijdstip

Gegevens

Contact

Opmerkingen

Inruilvoorstel aanvragen

Inruilvoorstel aanvragen

Bedankt voor je aanvraag

Je ontvangt een kopie van jouw aanvraag in je mailbox. Zodra je aanvraag bekeken is door Autobedrijf van Empel zal er contact worden opgenomen.

Full operational lease aanvragen

Interesse in deze Polestar? Vraag financial lease aan en ontvang een voorstel op maat.

Gegevens

Adres

Contact

Opmerkingen

Full operational lease aanvragen

Full operational lease aangevraagd

Bedankt voor de aanvraag. Je ontvangt een bevestiging per mail. Zodra je aanvraag bekeken is door Autobedrijf van Empel zal er contact worden opgenomen.

financial lease aanvraag

Interesse in deze Polestar? Vraag financial lease aan en ontvang een voorstel op maat.

Gegevens

Adres

Contact

Opmerkingen

financial lease aanvragen

financial lease aangevraagd

Bedankt voor de aanvraag. Je ontvangt een bevestiging per mail. Zodra je aanvraag bekeken is door Autobedrijf van Empel zal er contact worden opgenomen.