Renault-Grand Scénic-0
Renault-Grand Scénic-1
Renault-Grand Scénic-2
Renault-Grand Scénic-3
Renault-Grand Scénic-4
Renault-Grand Scénic-5
Alle 29 foto's

Renault Grand Scénic

1.3 160 TCe Intens 7p. | Pano | Camera | LED | Dealer onderhouden | Automaat | Navigatie | Climate Control

Specificaties van deze Renault

Deze Renault Grand Scénic met 80.857 km op de teller, heeft het bouwjaar 2021 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 1.3 160 TCe Intens 7p. | Pano | Camera | LED | Dealer onderhouden | Automaat | Navigatie | Climate Control

€ 23.900,-

Financieren € 422,- p./m.
Vraag offerte aan
Vraag proefrit aan
Vraag inruilvoorstel aan

Alles over deze Renault Grand Scénic

Renault zoekt de laatste jaren nadrukkelijk het onderscheid op wat betreft innovatie en straalt dat ook duidelijk uit met de slogan 'Drive for change'. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! Deze Renault Grand Scénic biedt dankzij de derde zitrij plek aan maar liefst zeven personen. En voor meer laadruimte laat u die derde zitrij in een simpele handeling weer verdwijnen. Tot de uitrusting behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas en LED-achterlichten.


Het eigentijdse interieur wordt natuurlijk helemaal volmaakt met het digitale dashboard. De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. Een subliem geluidsspectrum wordt onder alle omstandigheden geleverd door het high performance audiosysteem. Het App-connect navigatiesysteem zorgt ervoor dat u snel en ontspannen op uw bestemming aankomt. De uitrusting van deze auto is met automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.

Aan boord van deze Renault houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Renault. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.

Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!

= Bedrijfsinformatie =

Ons familiebedrijf is in Berlicum en omgeving al jaren een begrip als Citroën Erkend Reparateur en daarnaast zijn wij aangesloten bij het multimerken netwerk Eurorepar om ieder merk auto te kunnen voorzien van het juiste onderhoud en reparaties. U kunt bij ons niet alleen terecht voor onderhoud en reparaties maar ook voor nieuwe en gebruikte auto’s. Service, kwaliteit en persoonlijke aandacht voor de klant komt bij ons op de eerste plaats.

Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld, maar een fout zit in een klein hoekje. Daarom kan het voorkomen dat er een tussendoor glipt. Graag daarvoor uw begrip en daardoor zijn hier ook geen rechten aan te ontlenen.

Wat onze klanten over ons zeggen

10

Op basis van 2 beoordelingen in de laatste 12 maanden beveelt 100% ons aan!

Door een pechgeval met onze vorige auto zijn we enkele jaren geleden bij Van Empel in Berlicum terecht gekomen. We waren zeer tevreden over hoe we toen werden geholpen. Deskundig en vriendelijk. Inmiddels komen onze beide auto's bij Van Empel vandaan. Onlangs hadden we een probleem met de achteruitrijcamera in de garantieperiode. Ook daarbij weer keurig geholpen en opgelost.
JvK uit Bommelerwaard
10
Door de telefoon prima geholpen. Mijn peugeot 207cc 1.6THP liep na de behandeling van de \"carbon cleaning\" echt als een zonnetje. Elke hapering die er vooraf inzat (80k kilometers) was verdwenen. Aardig en deskundig personeel
Rob Nijman uit Mierlo
10
Gezien positieve ervaring met garagebedrijf van Empel een paar maanden geleden had ik besloten om ook daar een andere auto te kopen.Voor mijn Berlingo kreeg ik een markt conform gerichte prijs terug. Heb een Citroen 3 Picasso gekocht en werd erg prettig geholpen door Anita en deskundig geinformeerd door verkoopadviseur Job.Zeer prettig familiebedrijf.
Jos Traag uit \'s-Hertogenbosch
10
Grand Scénic

Renault Grand Scénic

1.3 160 TCe Intens 7p. | Pano | Camera | LED | Dealer onderhouden | Automaat | Navigatie | Climate Control

€ 23.900,-
Interesse

Opties en accessoires

Opties

Comfort & Interieur

  • 2 stoelen op derde rij
  • Achterstoelen verschuifbaar
  • Airco automatisch
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Audio installatie premium
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Boordcomputer
  • DAB-ontvanger
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Keyless start
  • Lederen/stoffen bekleding
  • Lederen stuurwiel
  • Lederen versnellingspook
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatie full map
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Spraakbediening
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Telefoonintegratie premium
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel
  • WiFi voorbereiding

Exterieur

  • "Lichtmetalen velgen 20"""
  • Achteruitrijcamera
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Chroom delen exterieur
  • Dimlichten automatisch
  • Grootlicht-assistent
  • Keyless entry
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • LED koplampen
  • Mistlampen voor
  • Panoramadak
  • Zonnescherm zijruiten

Veiligheid

  • Accident Avoidance System
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Bots waarschuwing systeem
  • Brake Assist System
  • Cruise control
  • Dodehoek detector
  • Electronic Brake Distribution (EBD)
  • Electronic Stability Program (ESP)
  • Extra getint glas
  • Hill hold-functie
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Regensensor
  • Rijstrooksensor
  • Startblokkering
  • Tractie Controle Systeem (TCS)
  • Verkeersbord detectie
  • Vermoeidheids herkenning

Overig

  • Achteruitrijcamera
  • Afwijkende dakkleur
  • Android auto
  • Apple carplay
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Dodehoek detector
  • Easy Life Pack
  • Navigatie by app

Offerte aanvragen

Proefrit inplannen

Vul hier je gegevens in en kies zelf een voorkeursdatum en tijd voor jouw proefrit. Je ontvangt van ons altijd een bevestiging per mail.

Gewenste datum en tijdstip

Gegevens

Contact

Opmerkingen

Inruilvoorstel aanvragen

Full operational lease aanvragen

Interesse in deze Renault? Vraag financial lease aan en ontvang een voorstel op maat.

Gegevens

Adres

Contact

Opmerkingen

financial lease aanvraag

Interesse in deze Renault? Vraag financial lease aan en ontvang een voorstel op maat.

Gegevens

Adres

Contact

Opmerkingen