Citroën C1

1.0 VTi Feel 5-drs | Airco | Bluetooth | Extra getint |

Specificaties van deze Citroën

Deze Citroën C1 met 52.612 km op de teller, heeft het bouwjaar 2020 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.0 VTi Feel 5-drs | Airco | Bluetooth | Extra getint |

€ 9.900,-

Vraag offerte aan
Vraag proefrit aan
Vraag inruilvoorstel aan

Alles over deze Citroën C1

Laat u niets wijsmaken, deze Citroen C1 biedt alles wat u van een auto verlangt. De aandrijving van deze Citroen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, elektrisch bedienbare ramen voor, buitenspiegels in carrosseriekleur en metallic lak.

Alle belangrijke audiofuncties zijn regelbaar zonder het stuur los te laten. De knoppen bevinden zich onder uw vingers. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.


De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Citroen C1 samen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Lijkt deze Citroen u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!

= Bedrijfsinformatie =

Ons familiebedrijf is in Berlicum en omgeving al jaren een begrip als Citroën Erkend Reparateur en daarnaast zijn wij aangesloten bij het multimerken netwerk Eurorepar om iedere auto te kunnen voorzien van het juiste onderhoud en reparaties. U kunt bij ons niet alleen terecht voor onderhoud en reparaties maar ook voor nieuwe en gebruikte auto’s. Inmiddels hebben we 40 jaar ervaring met het merk Citroën. Service, kwaliteit en persoonlijke aandacht voor de klant komt bij ons op de eerste plaats. Naast onderhoud en reparaties van Citroën personen- en bedrijfswagens zijn wij ook gespecialiseerd in onderhoud en reparaties aan auto´s van het merk Peugeot. De techniek van Citroën en Peugeot (PSA) is identiek. Het zijn dus dezelfde auto´s maar in een ander jasje. Uiteraard voeren wij ook met de grootste zorg onderhoud en reparaties uit aan auto’s van andere merken. Sinds de vernieuwing van de werkplaats zijn ook de mogelijkheden van serviceverlening enorm toegenomen. De werkplaats is o.a. uitgerust met 9 hefbruggen met een capaciteit tot maar liefst 5000 kg hefvermogen. Met deze zwaar uitgevoerde hefbruggen zijn wij prima in staat om

Wat onze klanten over ons zeggen

9 ,3

Op basis van 195 beoordelingen beveelt 100% ons aan!

Dit autobedrijf is in staat om zeer effectief en klantgericht te werk te gaan met behoud van een dorps gemoedelijk karakter. Altijd loopt alles op rolletjes, het is duidelijk een zeer ervaren team. Of het nu voor onze zakelijke mobiliteit is of voor het onderhoud aan de tweede auto privé, altijd staat men voor je klaar en tracht zo snel mogelijk te helpen. Even langsrijden met een vraag of probleem? Geen punt. Onderhoud, reparatie en schadeherstel wordt met grote zorg uitgevoerd, met duidelijke communicatie en heldere, eerlijke prijzen. Een prettige leenauto is altijd beschikbaar tegen geringe kosten. Hierdoor blijf ik als ondernemer zakelijk altijd mobiel met mijn Citroën voiture, en privé wordt de al wat oudere Corsa van vrouwlief perfect en doeltreffend onderhouden. Dus ook als je geen Citroën rijdt is dat geen enkel probleem voor deze garage. Kortom, een top garage!
Bart en Carine uit Sint-Michielsgestel
10,0
Van het begin af aan geeft de het bedrijf een vertrouwd gevoel. Job stelt je erg op je gemak en veel is in overleg mogelijk. De auto is naar volle tevredenheid afgeleverd. Het was voor ons wel een grote afstand om te rijden, maar het is zeker de volgende keer, als we weer toe zijn aan een andere auto, de moeite waard om weer deze reis te ondernemen. Mieke en Martin oude Booijink Tubbergen (O)
Martin uit Tubbergen
9,0
Wij hebben bij autobedrijf van Empel een auto gekocht met 6 maanden garantie. Na 3500 km oliestoring na controle moest er een gereviseerde motor in die motor was ook niet goed wordt nu een andere motor in geplaatst prima service en een andere auto te leen gekregen wij zijn prima op hoogte gehouden dit is een geval van pech voor Van Empel en voor ons
Cees uit Rosmalen
9,0
C1

Citroën C1

1.0 VTi Feel 5-drs | Airco | Bluetooth | Extra getint |

€ 9.900,-
Interesse

Opties en accessoires

Opties

Comfort & Interieur

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airco
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Boordcomputer
  • DAB-ontvanger
  • Elektrische ramen voor
  • Hoofdsteunen achter
  • Lederen stuurwiel
  • Lederen versnellingspook
  • Radio
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurwiel multifunctioneel

Exterieur

  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Chroom delen exterieur
  • LED dagrijverlichting
  • Metallic lak

Veiligheid

  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Brake Assist System
  • Electronic Stability Program (ESP)
  • Extra getint glas
  • Hill hold-functie
  • Startblokkering
  • Tractie Controle Systeem (TCS)

Overig

  • 4-seizoenen banden
  • Chroom delen exterieur
  • Extra getint glas
  • Lederen stuurwiel
  • Lederen versnellingspook
  • Pack Comfort

Offerte aanvragen

Proefrit inplannen

Vul hier je gegevens in en kies zelf een voorkeursdatum en tijd voor jouw proefrit. Je ontvangt van ons altijd een bevestiging per mail.

Gewenste datum en tijdstip

Gegevens

Contact

Opmerkingen

Inruilvoorstel aanvragen