Deze Fiat 500 met 10.438 km op de teller, heeft het bouwjaar 2023 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 42 kWh | 97% SOH | Navigatie By App | Climate Control | Cruise control
€ 492,- excl. BTW € 595,- incl. BTW
€ 822,- excl. BTW € 995,- incl. BTW
Geniet van het rijplezier dat alleen een Italiaanse auto u kan bieden. De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED-dagrijverlichting, extra getint glas en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Snelheid, omgevingsinfo, navigatie en communicatie... Het digitale dashboard geeft alles realtime weer. Praat tegen deze auto en de auto doet wat u wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Het App-connect navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Ook is de Fiat uitgerust met: DAB ontvangst, regensensor, sportstuurwiel, centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
De Fiat 500 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Fiat.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Fiat te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Ons familiebedrijf is in Berlicum en omgeving al jaren een begrip als Citroën Erkend Reparateur en daarnaast zijn wij aangesloten bij het multimerken netwerk Eurorepar om ieder merk auto te kunnen voorzien van het juiste onderhoud en reparaties. U kunt bij ons niet alleen terecht voor onderhoud en reparaties maar ook voor nieuwe en gebruikte auto’s. Service, kwaliteit en persoonlijke aandacht voor de klant komt bij ons op de eerste plaats.
Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld, maar een fout zit in een klein hoekje. Daarom kan het voorkomen dat er een tussendoor glipt. Graag daarvoor uw begrip en daardoor zijn hier ook geen rechten aan te ontlenen.
Op basis van 4 beoordelingen in de laatste 12 maanden beveelt 100% ons aan!